You are not connected. Please login or register

GaP nebo Clasic Army

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1 GaP nebo Clasic Army za Wed Jul 14, 2010 9:17 am

Zetor

Anonymní
Hosi co myslite ze je lepsi značka pokud chci kupovat M4A1?

GaP nebo Clasic Army afro

2 Re: GaP nebo Clasic Army za Wed Jul 14, 2010 9:50 am

Delta4

představený uživatel
osobně bych asi šel do CA

Zobrazit informace o autorovi

3 Re: GaP nebo Clasic Army za Wed Jul 14, 2010 10:02 am

Forest

Admin
Admin
měl jsem CA MP5, teď mám GP M4, ale řekl bych že CA bylo lepší...

4 Re: GaP nebo Clasic Army za Wed Jul 14, 2010 10:21 am

Marshal

představený uživatel
Hele Ondro, já mám G&P (sice M16 ale taky je to Colt) a musel jsem tam toho vyměnit tolik, že teď lituju toho, že nemám čínu... Sad S CA zkušenosti nemam, ale osobně nevěřím tomu, že CA na tom bude líp...
A ještě něco, nemáš ty náhodou úplně novej kvér? jocolor

5 ju za Wed Jul 14, 2010 10:47 am

Hele já osobně teda věřim GaP mam od toho už dvě M4 a zatim sem měl v háji jen ložiska u jedný a je to dobrý v tom že do toho můžeš prásknout hnet pružinu M130 šlapeto i na tom základnim motoru ale dopuručuju potom dát motorek od guarderu ten zatěžovej a drží uplně bez problému a nebo to nech v základu to mam tu druhou a stou sem neměl zatim žádnej problém a už sem toho sní dost nastřílel ale co sem tu čet tak asi hodně záleží na kusu asi sem trefil obě dobrý.Z CA nemam skušenosti ale má ji kámoš koupil asi blbej kus Má M16 vietnam a ten už to měl asi 5 za 3 měsíce na servisu.

6 Re: GaP nebo Clasic Army za Wed Jul 14, 2010 12:47 pm

Marshal

představený uživatel
No mě nejdřív rupnul píst... tak jsem koupil novej (červenej AimTop - mimochodem, je fakt skvělej) a když jsme to s kolegou otevřeli, tak jsem se trochu zděsil tý vzduchotechniky. Takže jsem asi 3 týdny na to měnil vzduchotechniku (ASPro set) a kabely (byly vážně děsný, takže teď tam mám nový i mosfetem)... Jako další skončil motor (ten vysokorychlostní by ale M130 neutáhnul, už s m120 měl problémy)... takže jsem kupoval novej a při tý příležitosti jsem si řekl, že tam nacpu silnější pružinu, tudíž jsem pro jistotu měnil i kola a ložiska. Při výměně kol a praskla kulisa přepíače, páč jedno ložisko začalo vystupovat z mechaboxu... takže původní už tam od zítra budu mít jenom HOP komoru (protože mi příjde nová hlaveň a už třetí hop gumka Sad ), ramínko podavače, trn pružiny, spoušťovej mechanismus a samotnej mechabox... Takže když se to tak vezme, tak G&P je už jenom to tělo Very Happy

7 ju za Wed Jul 14, 2010 1:28 pm

Mě ten základní motor držel půl rouku na M130 mam ho furt doma měnil sem ho né proto že by nefungoval ale strhnul sem na něm zuby jinak sem stim spokojenej drží furt a střílí perfektně.

8 Re: GaP nebo Clasic Army za Wed Jul 14, 2010 3:06 pm

Marshal

představený uživatel
Je možný že jsem měl jenom špatnej kus... Meliš ten motor ani ve zbrani neměl a hned kupoval Systemu - magnum. Ten motor jsem od něj pak koupil a mam ho v MP5K na M100, kde zatim šlape vpohodě, ale možná to bude taky tim, že s empicí moc nehraju Very Happy

9 Re: GaP nebo Clasic Army za Wed Jul 14, 2010 3:08 pm

Maršál napsal:No mě nejdřív rupnul píst... tak jsem koupil novej (červenej AimTop - mimochodem, je fakt skvělej) a když jsme to s kolegou otevřeli, tak jsem se trochu zděsil tý vzduchotechniky. Takže jsem asi 3 týdny na to měnil vzduchotechniku (ASPro set) a kabely (byly vážně děsný, takže teď tam mám nový i mosfetem)... Jako další skončil motor (ten vysokorychlostní by ale M130 neutáhnul, už s m120 měl problémy)... takže jsem kupoval novej a při tý příležitosti jsem si řekl, že tam nacpu silnější pružinu, tudíž jsem pro jistotu měnil i kola a ložiska. Při výměně kol a praskla kulisa přepíače, páč jedno ložisko začalo vystupovat z mechaboxu... takže původní už tam od zítra budu mít jenom HOP komoru (protože mi příjde nová hlaveň a už třetí hop gumka Sad ), ramínko podavače, trn pružiny, spoušťovej mechanismus a samotnej mechabox... Takže když se to tak vezme, tak G&P je už jenom to tělo Very Happy
Jo to pak člověk asi lituje že nemá nějakou čínu, Jestly GP nebo CA nevím, to máte těšký objí maj svá +/- ale CA se mi zdá až moc přecenovaný.

10 Re: GaP nebo Clasic Army za Wed Jul 14, 2010 3:17 pm

Šáfa

Admin
Admin
Zlatej kalach od cymy Very Happy
Ale abych nebyl uplně OFF, vzal bych raději CA

11 Re: GaP nebo Clasic Army za Wed Jul 14, 2010 3:25 pm

Marshal

představený uživatel
safa napsal:Zlatej kalach od cymy Very Happy
Ale abych nebyl uplně OFF, vzal bych raději CA
Teď lituju že jsem si ho nekoupil Very Happy

12 Re: GaP nebo Clasic Army za Wed Jul 14, 2010 5:36 pm

Anonymní

Anonymní
CA je na hovno nejhorší mecháče a hop komory,trn kovovej bez ložiska,hlava pístu plastová bez ložiska,ložiska kovová kluzná někdy kuličková,píst odolnej tak na M120,kola utáhnou M130,ale doporučuji je na M110 max,pružina M100,

GP je na tom o něco lépe,občas je v tom trn s ložiskem a hlava pístu s ložiskem,píst ideální na M120,ale drží i na M140,mechabox je podle mě odolnější než u CA,hop komora na hovno,pružina bejvá M120

Sponsored content

Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra: