You are not connected. Please login or register

Granát na AS - kupovaný

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1 Granát na AS - kupovaný za Sun Nov 07, 2010 5:36 am

Ahoj,
co si myslíte o těchto granátech :
Click

Zobrazit informace o autorovi

2 Re: Granát na AS - kupovaný za Sun Nov 07, 2010 4:30 pm

Mates

představený uživatel
nevimm já bych se na nějaký kupování vysral a vyrobil si ho: https://www.youtube.com/watch?v=ramQh13gYqE&feature=related nevim jak funguje tendle ale pokud budeš chtít hodim ti sem vidko jak to dělám já Very Happy

3 Re: Granát na AS - kupovaný za Sun Nov 07, 2010 4:32 pm

Tak vyrobit si ho dokážu taky ! Very Happy Ale takhle bych to měl bez práce a po estetické stránce lepší Smile

4 Re: Granát na AS - kupovaný za Sun Nov 07, 2010 4:34 pm

Mates

představený uživatel
no a podle mě jen ten můj účinější Very Happy

5 Re: Granát na AS - kupovaný za Sun Nov 07, 2010 5:08 pm

Very Happy Je to možný, možná si dva cvičný kusy objednám a dám vědět...
Někde jsem viděl CQB Airsoft Grenade za 27,- / Kus a ty byly hodně dobrý Smile

6 Re: Granát na AS - kupovaný za Sun Nov 07, 2010 5:16 pm

redhot

představený uživatel
Tyhle granáty sme zkoušeli a je to hodne shit, rána z toho je jako kapslikovky, učinej absolutně nulovej. Lepší fakt vyrobit... nebo pokud se ti stim nechce vyrábět, tak ti jich třeba par někdo udělá za cenu materialu a trochu tý práce....

Zobrazit informace o autorovi http://www.seals.asteam.cz/

7 Re: Granát na AS - kupovaný za Sun Nov 07, 2010 5:25 pm

Tak tady nejde až tak o tu práci jako o tu estetiku ale pokud je to vyloženě krumpl jak píšeš, tak to kupovat nebudu....

Největší problém = Ta rulička Very Happy

8 Re: Granát na AS - kupovaný za Sun Nov 07, 2010 6:08 pm

Mates

představený uživatel
hele vyrábíme s kámošem jeden za dvacku Very Happy

9 Re: Granát na AS - kupovaný za Sun Nov 07, 2010 7:53 pm

Marshal

představený uživatel
Když si ho vyrobíš tak tě to bude stát akorát - 1kč za krabičku sirek, 1kč za kroužek na klíče, do 5kč za petardu a kolem dvacky za hrách, kterej ti vystačí tak na 3-5 granátů (ten jsem dřív používal, teď mi kámoš nosí z práce takový granule)... A ruličky, lepidlo a nějakej ten kartón so toho nepočítám... a když si ho vyrobíš tak pěkně jako to dělám já, tak to má účinej poloměr patnáct metrů Smile tak mě napadá, že bych mohl vyrobit fotonávod Smile

10 Re: Granát na AS - kupovaný za Sun Nov 07, 2010 8:31 pm

Mates

představený uživatel
jak řekl maršál (zkráceně)-lepší a levnější je vyráběnej Very Happy

11 Re: Granát na AS - kupovaný za Mon Nov 08, 2010 3:47 pm

Nik (Kouťas)

představený uživatel
Maršál napsal:Když si ho vyrobíš tak tě to bude stát akorát - 1kč za krabičku sirek, 1kč za kroužek na klíče, do 5kč za petardu a kolem dvacky za hrách, kterej ti vystačí tak na 3-5 granátů (ten jsem dřív používal, teď mi kámoš nosí z práce takový granule)... A ruličky, lepidlo a nějakej ten kartón so toho nepočítám... a když si ho vyrobíš tak pěkně jako to dělám já, tak to má účinej poloměr patnáct metrů Smile tak mě napadá, že bych mohl vyrobit fotonávod Smile

No proč ne, jen sem dej ten fotonávod aspoň se lipánek něco přiučí...

12 Re: Granát na AS - kupovaný za Mon Nov 08, 2010 5:40 pm

Vais Tomáš

představený uživatel
pro mě je chyba tadytěch granátů, že si to nemužu pčidělat na sumky........kdyby nekdo vymyslel jak to přidělat na klasický LC sumky(ty sice nemam ale systém je těměř stejný, jen trochu lepší Very Happy) ať mi dá vědět

13 Re: Granát na AS - kupovaný za Mon Nov 08, 2010 6:03 pm

Marshal

představený uživatel
Vais Tomáš napsal:pro mě je chyba tadytěch granátů, že si to nemužu pčidělat na sumky........kdyby nekdo vymyslel jak to přidělat na klasický LC sumky(ty sice nemam ale systém je těměř stejný, jen trochu lepší Very Happy) ať mi dá vědět
Myslíš těch vyráběnejch nebo kupovanejch? Já si vždycky vypomůžu izolačkou Very Happy A jakej je systém LC sumek? něco jako molle?

14 Re: Granát na AS - kupovaný za Mon Nov 08, 2010 6:18 pm

Vais Tomáš

představený uživatel
myslím vyráběné.

a k neznalosti LC sumek a LC vystroje se radeji nebudu vyjadřovat. dyt delas americany!! LC byl systém používanej američany asi 15 let někdy od roku 1975 až do přelomu 80/90 let kdy se zacaly nasazovat LBV vesty. jde o normální sumky na M16 uchycené Alice klipama

http://www.majordads.com/wp-content/uploads/wpsc/product_images/M16%20Ammo%20Pouch.jpg

15 Re: Granát na AS - kupovaný za Mon Nov 08, 2010 6:27 pm

Anonymní

Anonymní
nehledě na to že tu sumku stále používá velká část US ARMY,NAVY atd. i v dnešní době

16 Re: Granát na AS - kupovaný za Mon Nov 08, 2010 9:11 pm

redhot

představený uživatel
Pro vaise: ja mam vymyšlenej system jak stavet granáty přimo do tehle sumek, jeto jeste levnější, min pracný a učinek 30m Smile ozvi se a proberem to

Zobrazit informace o autorovi http://www.seals.asteam.cz/

17 Re: Granát na AS - kupovaný za Tue Nov 09, 2010 9:14 am

Marshal

představený uživatel
Jo tak tenhle systém znám. Jen jsem nevěděl jak se jmenuje.. sorry že jsem se zeptal Rolling Eyes

Sponsored content

Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra: