You are not connected. Please login or register

Rozdíly mezi Airsoftem a Military Airsoftem .

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

Anonymní

Anonymní
Rozdíly mezi Airsoftem a Military Airsoftem .

Airsoft jak už bylo mnohokrát řečeno je obdoba Paintballu a liší se jen v použití zbraní které jsou věrohodnou obdobou skutečných(ostrých)zbraní,myšleno vzhledově,rozměrově a v použití zásobníků které jsou kapacitně shodné,ale dělají se a používají i vysokokapacitní zásobníky od 50 BB do 5000 BB.

Rozdíly mezi Airsoftem a Military Airsoftem je jen v pár detailech.
Military AirsoftMilitary Airsofták – je člověk který napodobuje nějakou reálnou jednotku či armádu a snaží se přizpůsobit svou výstroj a výzbroj té své předloze – použití zbraně,výstroje,mnoha identifikačních doplnků,zdokonalování se ve znalostech a výcviku té dané jednotky.(kurzy – přežití,střelecké,ženijní příprava,výsadkářský,zdravotní a záchranářské kurzy a mnoho dalšího)

AirsofAirsofták – je každý kdo používá AS zbran a je jedno zda napodobuje reálnou jednotku nebo je jen víkendový hráč/kropič.
Zde jsem narazil na slovo Víkendový hráč/kropič to je opak Military Airsoftáka a je to člověk který si AS chodí zahrát/zastřílet jen občas nebo pravidelně každý víkend a nenapodobuje žádnou reálnou jednotku ani armádu a chodí si jen užít trochu vzrušení s partou lidí,tací nepoužívají nebo nepotřebují extra výstroj a je takřka jedno jakou mají AS zbran jde jen o to zda se jim zamlouvá vzhledově nebo jim sedne do rukou atd.,nesnaží se nijak trénovat či zdokonalovat a pokud ano dělá to jen pro sebe a né proto aby to využíval/používal v AS.

Vojt@

představený uživatel
Tak v tom případě jsem kurňa militarista :-)))

Zobrazit informace o autorovi

Marshal

představený uživatel
V¤jt@ napsal:Tak v tom případě jsem kurňa militarista :-)))
Laughing

Zobrazit informace o autorovi

Sponsored content

Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra: