You are not connected. Please login or register

GBB pistole na CO2

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1 GBB pistole na CO2 za Wed Dec 29, 2010 8:29 pm

Abak

představený uživatel
Kdo máte s pistolema na CO2 zkušenosti, nechť se prosím rozepište Cool ... Především mě zajímá na kolik zásobáku zhruba stačí bombička, jak moc se snižuje výkon při střílení, jak moc vydrží těsnění a jak moc vydrží díly ve zbrani. Hodnocení střelby a vlastní zhodnocení uvítám Laughing
(Uveďte vždy prosím o jakou pistoli se jedná, o jakou značku a rok vyroby...)

Zobrazit informace o autorovi http://www.4-pzpr.wz.cz/

2 Re: GBB pistole na CO2 za Wed Dec 29, 2010 9:18 pm

Vojt@

představený uživatel
GBB tě asi nezajímá,že? :-))

Zobrazit informace o autorovi

3 Re: GBB pistole na CO2 za Wed Dec 29, 2010 9:26 pm

SErgei

představený uživatel
já osobně mám tohle http://www.military-airsoft.cz/p/cs/667/revolver-dan-wesson-8-co2-6mm-bb.aspx
přesnost je fakt slušná, přesnost a dostřel taktéž a to používam 0.28g což mi boly doporučeno protože nemá hop up -> ten je ale stejně prej na prd protože po pár výstřelech zmrzne čímž se stává nefunkční Wink
a ke s potřebě....to je těžký protože záleží kolik si ta zbraň bere ale myslim si že 100 ran na 1 bombu bys vystřílet měl (bez blowbacku)...energie střeli je konstantní ale poslední zásobník už poznáš že plyn dochází, sice bys ještě zásobník třeba vystřílel ale už je to bída Wink

4 Re: GBB pistole na CO2 za Thu Dec 30, 2010 10:18 am

Abak

představený uživatel
V¤jt@ napsal:GBB tě asi nezajímá,že? :-))

V nadpisu je uvedeno, že mě jde přímo o GBB Idea

5 Re: GBB pistole na CO2 za Thu Dec 30, 2010 11:44 am

Vojt@

představený uživatel
Abak napsal:

GAS - plyn - to mají být ty plynový láhve jak se plní do zásobáku.. ne?
Ty jsi psal na Co2 a to jsou ty malý bombičky co se do zásobáku vkládají.

Já mám právě (je to u kvéru anpsáno) GBB a to mám na ty velký plynláhve a ty píšeš o Co2ce tak si myslim,že je každý ěnco jinýho...je fakt,že tomu vůbec enrozumim,chtělo by to nějakýho experta co ví o čem je řeč :-)))

6 Re: GBB pistole na CO2 za Thu Dec 30, 2010 12:35 pm

Anonymní

Anonymní
Vojto píšeš to tak nějak přesně Abak hovoří o dvou věcech kde každá pojednává o něčem jiném a myslí si že je to jedno a to samé - GBB nebo GNB je jedno a to samé je to označení Gas blow back a Gas no blow back a pak je tu CO2 s Blow backem nebo bez a to je úplně jiné složení plynu přesněji CO2 který je v bombičkách a vkládájí se do zásobníku atd.,GBB se plní přímo z láhve.

pozor na to jak to označují prodejci pokud napíše CO2 GBB tak je to špatné označení správně y to mělo být CO2 BB nebo NB.
může to zmást kde koho

7 Re: GBB pistole na CO2 za Thu Dec 30, 2010 12:38 pm

Já to sice nemám doma tak to možná nebude tak oběktivní nazor, ale jeden čas sem chtěl CZ75 na Co2 a taky sem se oto zajmal, jeden kluk co jí má říkal že s blowbackem to vystřelí 40-50 kulí a bez něj že to může bejt tak 80 +- takže je vidět že ten blowback bere hodně což je taky dobrý vědět pokud se rozhoduješ i podle toho. Jinak je ale výkon toho Co2 výbornej, snad nebudu moc kecat když řeknu že se to dá bez problému srovnat se slabším aegčkem. Výkon je určo větší než s normálním plynem.

Pokud se pro něco rozhodneš a koupíš hoď echo Wink

Naposledy upravil Eis... dne Thu Dec 30, 2010 12:41 pm, celkově upraveno 1 krát

8 Re: GBB pistole na CO2 za Thu Dec 30, 2010 12:40 pm

Abak

představený uživatel
V¤jt@ napsal:
Abak napsal:

GAS - plyn - to mají být ty plynový láhve jak se plní do zásobáku.. ne?
Ty jsi psal na Co2 a to jsou ty malý bombičky co se do zásobáku vkládají.

Já mám právě (je to u kvéru anpsáno) GBB a to mám na ty velký plynláhve a ty píšeš o Co2ce tak si myslim,že je každý ěnco jinýho...je fakt,že tomu vůbec enrozumim,chtělo by to nějakýho experta co ví o čem je řeč :-)))

Už jednou sem přimo tobě tuším psal at se nejdřív podívaš třeba do googlu než tu začneš vytahovat svoje moudra... GBB = gas blow back, v bombičkách na CO2 maš plyn(ano je to neuvěřitelné ale CO2 je plyn=gas!) tudíž GBB je obecné označení zbraní s pohyblivým závěrem...

9 Re: GBB pistole na CO2 za Thu Dec 30, 2010 12:52 pm

Anonymní

Anonymní
Abaku tohle neřeš,máš to hold špatně označené přesně jak píšu jde o to že jsi to opsal od někud kde je to špatně a zbraně na CO2 jsou výkonnější než běžné plynové zbraně a jsou lepší i ve špatném počasí i pod 15 stupnů

10 Re: GBB pistole na CO2 za Thu Dec 30, 2010 12:58 pm

Vtomdle má Kofík pravdu, v tech bombičkách je sice plyn, ale je to Co2 (Oxid uhličitý) zatím co v lahvých do plynovek je plyn na bázi butanu. Co2 má větší hustotu a je těšší než vzduch díky tomu je to lepší hnací plyn než buntan nebo vzduch. Otom označení se hádat nebudu ale to co píše Kofík dává smysl.

11 Re: GBB pistole na CO2 za Thu Dec 30, 2010 3:16 pm

redhot

představený uživatel
Označení: GAS = plyn, ale v tomhle případě jeto brané jako butan... nebo nějaký propanbutan (značka např.: greengas atd..) ne jako všeobecné označení plynu..

Takže se to dělí na zbraně Plynové s blowback nebo bez a na zbraně s poháněné CO2 s blowbackem nebo bez.... jak psal kofik... a jeto logické když se nad tim človek jen zamyslí...

jinak mimo téma není vzduch náhodou prez 70% složenej z CO2 a ty bombičky se plnej vlastně jen stlačeným vzduchem a ne čistým CO2 ???

Zobrazit informace o autorovi http://www.seals.asteam.cz/

12 Re: GBB pistole na CO2 za Thu Dec 30, 2010 3:28 pm

redhot Sc10 napsal: jinak mimo téma není vzduch náhodou prez 70% složenej z CO2 a ty bombičky se plnej vlastně jen stlačeným vzduchem a ne čistým CO2 ???

Nn to co má cca 70% podíl ve vzduchu je Dusík ne oxid, v tech bombičkách je čistě oxid.

13 Re: GBB pistole na CO2 za Thu Dec 30, 2010 7:20 pm

Abak

představený uživatel
ok, přiznavam, že jsem tvrdohlavej, ale ten pojem GBB je myšlenej na všechny typy zbraní co jsou poháněné plynem a mají funkci blow back... Wink
Vycházím z komparativního srovnání tuzemských i zahraničních prodejců těchto zbrani... Výraz gas blow back je nadřazeny pojem všech plynovek s touto funkcí... Vaše tvrzení, že je to označení jenom pro "klasický plynovky" je pochopitelné, ptž dříve CO2kový nebyli a tudíž se tím automaticky myslelo pistole na greengas atd... Dnes tento pojem dostává nový rozměr Smile ... Zkuste argumentovat vy, ale zatím se tu argument, který by mě přesvědčil nenašel

14 Re: GBB pistole na CO2 za Thu Dec 30, 2010 7:41 pm

Anonymní

Anonymní
tak konkrétně Krugi by ti mohl o tom něco napsat má ČZ na CO2 a na pár ran mě to půjčil a dostřel asi jako slušej kvér s M120,vzhledově je to robustní,dále už jen majitel ....

15 Re: GBB pistole na CO2 za Thu Dec 30, 2010 9:32 pm

Abak

představený uživatel
ok, až ho uvidim tak se ho zeptám, ale už sem ho nějak dlouho nikde ani nepotkal...
A má někdo zkušenosti jak je to s životností vnitřních dílů?

Sponsored content

Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra: