You are not connected. Please login or register

Dan Wesson 6

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1 Dan Wesson 6 za Tue Mar 08, 2011 3:01 pm

sob

představený uživatel
Rád bych napsal něco málo o CO2 revolveru Dan Wesson jelikož je to moje vysněná sekundárka a konečně ho mám. Objednal jsem si ho z morrise (cca1800,- ) a hned co mi přišel nastal první problém: asi po 3 minutách co sem ho jenom držel a prohlížel se mi ulomil ,,kloub¨ kterej drží buben na patrony Mad . Reklamaci mi neuznali ale aby si zachovali dobré jméno firmy mi poslali novej Smile . S tím už nic takovýho nenastalo. Na omak je dost robustní je kovovej, jenom rukojet´ plastová. Používám 0.28 a střílí parádně cca 30m(neumim moc odhadovat ale snad to je správně ). 1 CO2 bombička vydrží asi 90 dobrejch střel pak už to de s výkonem hodně dolů. Zatim jsem s nim žádnej další problém neměl kromě toho že se začala trochu kejvat hlaveň ale narval sem tam fóliji a je to dobrý Very Happy . Někomu se možná nelíbí že má kapacitu jenom 6 patron ale ta síla je fakt brutální. Za tu cenu je to luxusní a určitě bych ho doporučil. Tak 9/10.
Foto: http://sofair.rajce.idnes.cz/Dan_Wesson_6/ (sorry že jich je málo nechce se mi jich dělat víc)

Zobrazit informace o autorovi

2 Re: Dan Wesson 6 za Tue Mar 08, 2011 7:30 pm

Fíla

představený uživatel
Joo mám ten samej, a je to krasavec. Pěkně těžkej kovovej. Rozhodně je silnější nej kdejaká pistole na CO2 za podobnou cenu. Jen se blbě vejde do pouzdra a jelikož tam není hopka ani další zbytečný vyfikundace tak se uvnitř nemá ani co poškodit, snad jennějaká ta mechanická chyba, taky se mi jaksi rozypal buben ale nic co by se nedalo běžně složit.

3 Re: Dan Wesson 6 za Wed Mar 09, 2011 8:23 am

sob

představený uživatel
jj buben ten se dá normálně rozložit taky se mi rozsypal ale mě se tam prostě ulomil cenťák silná tyč a to sem s ním ani nic neďál, navíc už když mi přišel tak nebyl zabalenej pův. ve fóliji a buben se vychyloval. No to je ale jedno hlavně že to reklamovali a za tu cenu prostě paráda Very Happy

Sponsored content

Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra: