You are not connected. Please login or register

změna adminů

Jdi na stránku : 1, 2  Next

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 2]

1 změna adminů za Wed Aug 10, 2011 6:47 pm

Anonymní

Anonymní
pište kdo máte zájem nebo znáte někoho kdo by byl schopnej a ochotnej se stát adminem zde na foru

jsou takřka 3 volná místa
(jedno i místo mě)rád se té funkce vzdám at nemusím posloucht že si zde na něco hraju

2 Re: změna adminů za Wed Aug 10, 2011 6:52 pm

Anonymní

Anonymní
takže budu první,já hlasuju pro

Petra Kučeru - Wolfa
Marek Čtvrtečka - Čtvrta
Kubajs

Naposledy upravil kofik dne Wed Aug 10, 2011 7:47 pm, celkově upraveno 1 krát

3 Re: změna adminů za Wed Aug 10, 2011 6:57 pm

kuba(

představený uživatel
chci se zeptat jestli je jedno volné místo ( jestli jo tak já bych ho bral) Cool

Zobrazit informace o autorovi

4 Re: změna adminů za Wed Aug 10, 2011 7:02 pm

Tompson

představený uživatel
To myslíš vážně ? Myslím,že admin by měl bejt někdo zkušenej a někdo kdo už v tom lítá dlouho a ví co a jak.I když adminování fŕoka se softem moc nesouvisí.Mi přijde blbost dávat za admina někoho,kdo je tady na fórku chvíli.Ano,tím myslím tebe Kubajsi,nezlob se na mě.Myslím,že tím bysme si moc nepomohli.

5 Re: změna adminů za Wed Aug 10, 2011 7:16 pm

Anonymní

Anonymní
koukám že neumíte číst,neumíte a nechcete hledat jak tady tak na netu,takže to bude to pravé místo pro vás já tady už nechci nic řešit,nečtete a píšete blbosti stále dokola,hádáte se a pak to přenášíte na nás adminy a když vám někdo něco napíše tak to chcete hned smazat nebo promazat takže at to tady jde do sraček

6 Re: změna adminů za Wed Aug 10, 2011 7:19 pm

jakub

představený uživatel
Čtvrťa by měl být určitě admin a kdyby se nenašlo dost lidí tak bych klidně byl taky admin

7 Re: změna adminů za Wed Aug 10, 2011 7:26 pm

krtek

představený uživatel
boha tak to tu rovnou asi celé smažte... bando blba vzpamatujte se.... právě jste to zprotivili těm posledním lidem co to tady udržovali v chodu... teď si choďte brečet kam chcete

8 Re: změna adminů za Wed Aug 10, 2011 7:37 pm

kuba(

představený uživatel
já jsem se jen zeptal ( asi neumíte číst co??) a stačilo by mě od kofika kdyby napsal ano kubajs je místo volné nebo ne sory kubajs jsi ještě málo zkušený. Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

9 Re: změna adminů za Wed Aug 10, 2011 7:41 pm

Šáfa

Admin
Admin
kubajs napsal:já jsem se jen zeptal ( asi neumíte číst co??) a stačilo by mě od kofika kdyby napsal ano kubajs je místo volné nebo ne sory kubajs jsi ještě málo zkušený. Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

Myslím si, že po událostech v posledních několika dnech ti mohlo dojít, že na admina opravdu nemáš...

10 Re: změna adminů za Wed Aug 10, 2011 7:42 pm

Anonymní

Anonymní
kubajs napsal:já jsem se jen zeptal ( asi neumíte číst co??) a stačilo by mě od kofika kdyby napsal ano kubajs je místo volné nebo ne sory kubajs jsi ještě málo zkušený. Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
pro některé to napíšu ještě jednou a naposled a pak prostě jděte do prdele.
pište kdo máte zájem nebo znáte někoho kdo by byl schopnej a ochotnej se stát adminem zde na foru

jsou takřka 3 volná místa
(jedno i místo mě)rád se té funkce vzdám at nemusím posloucht že si zde na něco hraju

11 Re: změna adminů za Wed Aug 10, 2011 7:44 pm

Tompson

představený uživatel
Že tady kofik řekne,že neumíme číst,tak se tim hned taky začneš ohánět ,že jsme úplně blbý,že neumíme číst,co si prosimtě myslíš ?.. divim se,že máš tolik seběvědomí,že ti to nedošlo.Už mě to fakt nebaví,rok zpátky to bylo všechno v cajku,teď to jde do sra*ek.Teda, ono už to ve sra*kách je. Very Happy

12 Re: změna adminů za Wed Aug 10, 2011 8:29 pm

dark wolf

představený uživatel
To, že mám zkušenosti s administrací systému fóra
(založení as náchodsko, které se jaksi nerozjelo)
neznamená, že bych byl oprávněn a kvalifikován
tuto funkci automaticky přijmout!
Jinak souhlasím s navrhovaným Čtvrťou.

13 Re: změna adminů za Wed Aug 10, 2011 8:36 pm

kuba(

představený uživatel
Tompson napsal:
Že tady kofik řekne,že neumíme číst,tak se tim hned taky začneš ohánět ,že jsme úplně blbý,že neumíme číst,co si prosimtě myslíš ?.. divim se,že máš tolik seběvědomí,že ti to nedošlo.Už mě to fakt nebaví,rok zpátky to bylo všechno v cajku,teď to jde do sra*ek.Teda, ono už to ve sra*kách je. Very Happy

tím jsem nemyslel že jste uplně blbý , a číst snad umí každý a pochápou to jen některý!

A také souhlasím se Čtvrťou

14 Re: změna adminů za Wed Aug 10, 2011 8:40 pm

Delta4

představený uživatel
kdybych měl více času,klidně se o admina přihlásím,ale přenechám to místo zkušenějším a těm které znáte více.....BTW.pokud bude admin Kubajz(s) nevím jak se ti to píše....tak prosím o smazání účtu zde na foru,protože to bude vrchol všeho Razz .bye

15 Re: změna adminů za Wed Aug 10, 2011 8:43 pm

Lubos

Admin
Admin
a už jsme zase v sobě:
Konkurz na admina:

1. člen fóra který tu je delší dobu
2. je kreativní a jde mu o zlepšení fora a jeho udržení
3. bude soudný a nestraný vůči jiným členům
(můj 4. bod bude bez vážnějších prohřešků z dřívějška ale pokud by to bylo přání členů fora kteří tu jsou tu déle jak rok a admini nebudou proti tak proč né)
5. na doporučení admina a nebo navrhnut členy fora a odsouhlasen všemi stranami
6. můj nevětší požadavek plnoletý nebo skoro plnoletý a duševně již vyzrálý - není podmínkou ale byl bych za to rád

To je jen můj osobní návrh na vybrání nových adminů

16 Re: změna adminů za Wed Aug 10, 2011 8:47 pm

jakub

představený uživatel
Luboš napsal:a už jsme zase v sobě:
Konkurz na admina:

(můj 4. bod bude bez vážnějších prohřešků z dřívějška ale pokud by to bylo přání členů fora kteří tu jsou tu déle jak rok a admini nebudou proti tak proč né)
6. můj nevětší požadavek plnoletý nebo skoro plnoletý a duševně již vyzrálý - není podmínkou ale byl bych za to rád

Aspoň tak by to mělo být Wink

17 Re: změna adminů za Wed Aug 10, 2011 8:57 pm

redhot

představený uživatel
jakub napsal:
Luboš napsal:a už jsme zase v sobě:
Konkurz na admina:

Aspoň tak by to mělo být Wink

Tak nějak to také bude...

Zobrazit informace o autorovi http://www.seals.asteam.cz/

18 Re: změna adminů za Wed Aug 10, 2011 10:31 pm

Fíla

představený uživatel
Toho Čtvrťu osobně neznám, ale podle toho jak se tu prezentuje se mě zdá jako jeden ze schopnějších a inteligentnějších členů fóra takže s tím souhlasím Surprised

19 Re: změna adminů za Thu Aug 11, 2011 5:39 am

Elwira

představený uživatel
Je úplně jedno,kdo bude adminem...
Tohle forum je pohřbený.Je to už jen forum pro kindrouše a víkenďáky.
Ani nechápu,jak někdo mohl navrhnout Wolfa,to jsem se vážně ušklíbl...

Pokud forum nepovedou lidé hlavně věkově a kvalitativně srovnatelní s Kofikem a spol. a nebo lidé,kteří fungují obstojně na softové scéňě(tím samo nemyslím vaše hurá sekačky plastových tyčí o sobotních 5ti hodinách hrubého času),tak to fungovat dál stejně nebude.

Snaha tady byla...a pohřbili jste ji...

S rozumnýma z vás se jistě na nějakých akcích potkám.Se zbytkem...snad nedokurvíte soft úplně.Kdybych vás mohl poprosit,radši to vzdejte a jděte pařit videohry.

20 Re: změna adminů za Thu Aug 11, 2011 11:03 am

Souhlasím se Čtvrtou Smile

21 Re: změna adminů za Thu Aug 11, 2011 1:58 pm

Lubos

Admin
Admin
rekace na Elwiru a včerejší pozdní rozhovor s jedním členem fora:
Již tu padl návrh aby členové tohoto fora byli jen osoby starší 18ti let a osoby mladší jen na doporučení staršího člena fora. Schválení účtu mladšího jak 15 let by nebylo možné a účty osob 15-17 let by měli výstrahu od schválení účtu ve smyslu, že nebude tolerováno nevhodné chování, chování které vzbuzuje jen odpor alias zmínění KinderVíkendový válečníci pokud by něco poruši okamžitě by byl nějakým adminem upozorněn na PreIPban což by znamenalo nějaký sek který by se nelíbil okamžitě na Email vzkaz s důvodem IPbanu a konec.
Prostě se musí zvýšit přísnost nebo forum opravdu zrušit a založit nové jen pro zvané lidi.

Prosím o konstruktivní a hodnotnou kritiku nebo návrhy

22 Re: změna adminů za Thu Aug 11, 2011 2:52 pm

Tompson

představený uživatel
Jo, s tim souhlasim.

23 Re: změna adminů za Thu Aug 11, 2011 4:17 pm

Hetflik

představený uživatel
Taky jsem pro... Se schvalováním lidí pod 18 souhlasim.. jenom ta výstraha... Z toho textu mi to vyzní, že na mladší 18ti let bude branej přísnější metr... Ale mě nepřipadá moc velkej rozdíl, jestli se tu chová tak jak nemá 15ti letej kluk, nebo 30ti letej chlap. Tím neříkám, že se tu někdo plnoletej chová nevhodně... Ale vždycky se může někdo objevit... Já bych to varování dával na určitou dobu každýmu novýmu členovi, bez ohledu na věk.

24 Re: změna adminů za Thu Aug 11, 2011 5:25 pm

Radek (Mates)

představený uživatel
Luboš napsal:rekace na Elwiru a včerejší pozdní rozhovor s jedním členem fora:
Již tu padl návrh aby členové tohoto fora byli jen osoby starší 18ti let a osoby mladší jen na doporučení staršího člena fora. Schválení účtu mladšího jak 15 let by nebylo možné a účty osob 15-17 let by měli výstrahu od schválení účtu ve smyslu, že nebude tolerováno nevhodné chování, chování které vzbuzuje jen odpor alias zmínění KinderVíkendový válečníci pokud by něco poruši okamžitě by byl nějakým adminem upozorněn na PreIPban což by znamenalo nějaký sek který by se nelíbil okamžitě na Email vzkaz s důvodem IPbanu a konec.
Prostě se musí zvýšit přísnost nebo forum opravdu zrušit a založit nové jen pro zvané lidi.

Prosím o konstruktivní a hodnotnou kritiku nebo návrhy

S tím bych souhlasil ikdyž patřím do těch víkendových válečníků ale s kinder to už jsem starý a že chodím pouze o víkendu tak pouze pro zábavu život je změna.... ale se vší slušností.

25 Re: změna adminů za Thu Aug 11, 2011 7:28 pm

Lubos

Admin
Admin
S tím bych souhlasil ikdyž patřím do těch víkendových válečníků ale s kinder to už jsem starý a že chodím pouze o víkendu tak pouze pro zábavu život je změna.... ale se vší slušností.
To víkendový válečník to jsme všichni vetěšinou je jen o víkendu čas všichni starší makaj v týdnu ale ten Výkendový válečník je myšlen trochu obrazně jako dvouhodinový kropič v lese a když nevysipak jeden až dva pytle kulí tak to nebyla akce pro něj

Sponsored content

Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 2]

Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra: