You are not connected. Please login or register

nástřik kvéru

Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 6]

1 nástřik kvéru za Thu Feb 12, 2009 7:23 pm

Forest

Admin
Admin
byl jsem požádán abych založil tenhle topic, takže tady je... Smile zase bude o čem drbat, dobrej nápad Twisted Evil

Zobrazit informace o autorovi

2 Stříknutí kvéru za Thu Feb 12, 2009 7:34 pm

Lubos

Admin
Admin
Požádal jsem Foresta aby mi založil toto forum jelikož chci kupovat AirBrush pistoli abych měl čím stříkat kvéry doma ale nechci i když budu kupovat tu nejlevnější aby se mi doma válela a nastříkala jen kvéry doma takže pokud by byl zájem od někoho z vás poscháním prachy a na jaře až v létě bych ji měl vlastnit ted to nemá smysl kupovat přecijenom Léto je léto rychlejc to schne a můžem být na čerstvím vzduchu.
Další věc v Náchodě jsou dva obchody s Barvama lakama kde míchaj na zakázku barvy na stříkání aut bohužel v jednom by mi namíchali barvu jakou chci jenže min. 1kg kbelík a ve druhém zase klidně i několik ml. ale jen když to bude metalíza Smile takže pokud by někdo věděl kde levně a podle např. škáli RAL namíchali pár ml. barvy pro naše účely byl bych rád.
Další požadavek měl by někdo možnost v práci či jinde plnit láhve kyslíkem či vlastní kyslíkovou bombu ?? bohužel kompresor nemám a kdybychom to chtěli stříknout i někdy před akcej tak tam se kompresor blbě zapíná Smile pokud neznátě některý strom který vytváří 220V Smile

Takže odpovídejte a ptejte se

3 Re: nástřik kvéru za Thu Feb 12, 2009 8:08 pm

Zásadní věc! NESRAT SE S TÍM!

Chcete si stříknout kvér, kupte si sprej a stříkejte. Obyčejný barvy jsou docela na prd, hrozně lesknout a docela blbě držej, nicméně když to pak chvilku potaháte po venku, trochu se to odrbe apod a už to vypadá docela k světu.

Abych jenom nekecal, důkaz místo slibů:

Moje pušky:

SR-25

HK 416

M4A2

Nicmoc ale na to naše blbnutí to stačí.

Když chcete větší kvalitu, tak modelářské barvy Tamyia ( či tak nějak se to píše).

Momentálně mám na cestě tři spreje typu KRYLON se kterejma se stříkaj ostrý kvéry, takže uvidíme až to dorazí.

Jinak se s tim fakt nepatlejte, není na tom žádná věda.

4 Re: nástřik kvéru za Thu Feb 12, 2009 9:11 pm

touto věcí se taky zabejvám, jelikož je moje M4 ve stádiu renovace tak zkoušim na těle různý hokusy pokusy. Jak tu psal Johny můžeš se stim buď vůbec nesrat a nebo se stim dá i pohrát. Záleží jestli ti kvér má opravdu kamuflovat nebo jestli to má bejt jen okulibé Very Happy Největší PROBLEM je že tady neseženeš barvy které jsou MATNÉ. S klukama budem objednávat již zmíněné KRYLONY. Tyhle sprejíky sou fakt luxusní, nádherně matujou a pak už je to na to s kvérem si vyhrát. Našel sem jednu slovenskou soft partičku která to dělá cca za 2 litry slovenskejch korun, teda teď už za éčka takže cca 70-75 éček. Tady je odkaz jak to vypadá krylonem:
http://www.wargames.sk/modules.php?name=News&file=article&sid=371

zvláště DPM a Multicam je povedenej Very Happy

5 Re: nástřik kvéru za Sun Feb 15, 2009 2:05 pm

ondos

představený uživatel
Cau chtěl bych se zeptat kde se dá sehnat ta barva krylon

6 Re: nástřik kvéru za Sun Feb 15, 2009 2:15 pm

5.1

představený uživatel
pro Ondose:já jsem to viděl normalně v ,,Barvy laky"

7 Re: nástřik kvéru za Sun Feb 15, 2009 2:30 pm

Medvěd

představený uživatel
A mohl by jsi upresnit kde? mesto ulice a tak...jinak tahle informace nema cenu...

8 Re: nástřik kvéru za Sun Feb 15, 2009 2:34 pm

Lubos

Admin
Admin
Barvy laky bohužel z 99% co jsou zde výhradně lesklé barvy zmatnit je musíš nějakým smirkem či pískem. Pokud to nechceš stříkat matnou tabulovkou

9 Re: nástřik kvéru za Mon Feb 16, 2009 12:10 am

srg.Mira napsal:pro Ondose:já jsem to viděl normalně v ,,Barvy laky"

to by mě teda taky zajímalo kde si viděl konkrétně KRYLON camouflage ve spreji Very Happy Krylon dělá spoustu barev, na dřevo, kov,plasty, malý plechovky, velký, autolaky, autolaky v spreji. Maj toho hodně takže si se asi spletl. KRYLON camouflage se dá sehnat opravdu jen z USA nebo z pobočky v Anglii. Seženeš je i na evropskejch armyshopech podle mě, nebo na podobnejch stránkách ale už je to o penězích pač to tyhle shopy musej kupovat buď přímo od krylonu v USA nebo od pobočky v Anglii. Pro srovnání: v USA stojí 1 sprej krylon na naše asi 80 kč, pokud by si ho sehnal v ČR což si myslim že se ti nepodaří, tak už by byl od 300-500 kč. Aby to za něco stálo tak na kvér potřebuješ min. 3-4 barvy takže buď to zkusit sehnat někde tady ale to bude pořádnej ranec a nebo si dát tu práci najít si tu anglickou prodejnu a dohodnout se snima, což momentálně dělám já. Ptal jsem se jich kolik by mě stálo cca tak 10 sprejů a poštovný. Dostal jsem odpověď, že spreje posílaj jen v krabici po 6 kusech a poštovný by bylo 25 liber což je cca 800 kč a platba se musí províst přes paypal což je něco jako elektronická internetová banka. Nevim jak je to s matnejma barvama tady u nás ale podle mě co jsem tak scháněl tak žádná sláva.

10 Re: nástřik kvéru za Mon Feb 16, 2009 7:00 am

Lubos

Admin
Admin
jediný barvy nejbléže který by se hodily jsou v Armyshop.cz http://www.armyshop.cz/zbozi.asp?id=52&IID=2214&DTM=760273372716&Highlite=sprej#2214

11 Re: nástřik kvéru za Fri Feb 27, 2009 8:37 pm

Tak jsou doma Smile Písková, olivová a hnědá, brzo to na něčem zkusim.

12 Re: nástřik kvéru za Fri Feb 27, 2009 9:26 pm

Jaj jak já ti závidim, to mi pak musíš ukázat

13 Re: nástřik kvéru za Tue May 19, 2009 6:33 pm

..jsem na to tady nějak zapomněl...moc jsem se s tim nepáral...není třeba...

..barvy držej perfektně a jsou prostě takový "hrubý...takže paráda...

http://img299.imageshack.us/img299/4051/img0008w.jpg

14 Re: nástřik kvéru za Tue May 19, 2009 7:06 pm

tak to je pecka, no jo KRYLON je KRYLON

15 Re: nástřik kvéru za Sat Jul 11, 2009 6:54 pm

Tompson

představený uživatel
vyndáváte před stříkánim mecháč aby tam třeba nenatekla barva?

16 Re: nástřik kvéru za Sun Aug 09, 2009 10:36 am

Lubos

Admin
Admin
tak Airbrush stříkačku jsem již objednal takže ti co si chtějí s kvérem vyhrát není problém se nějak domluvit můžem u nás nastříkat.

17 Re: nástřik kvéru za Sun Aug 09, 2009 5:43 pm

dark wolf

představený uživatel
Digital nástřik ACU Digital by jsi nezvládl ? Jinak černou barvu máš ?

18 Re: nástřik kvéru za Tue Aug 11, 2009 2:01 pm

Lubos

Admin
Admin
snad bych zvládnul ale nic neslibuju ještě se musím s tou pistolí naučit tak abych s tím dělal alespon nějak přesně ale když by se to tužkou předkreslilo tak by to mělo jít

19 Re: nástřik kvéru za Tue Aug 11, 2009 7:04 pm

Lubos

Admin
Admin
již jsem dnes otestoval pistol a když se s ní naučím tak to půjde už přemýšlím o výrobě nějakých šablon pro lidi náročnějšího typu ale zatím řeším barvy. Matová barva, jemné až střední konzistence vhodná pro Airbrush stříkání a hlavně rozumnou cenou jelikož 150,- za deci barvy se mi zdá docela dost

20 Re: nástřik kvéru za Wed Aug 12, 2009 8:31 am

Lubos

Admin
Admin
kdyby někdo měl nějaký typ tak napište sem či na moje ICQ

21 Re: nástřik kvéru za Wed Aug 12, 2009 5:34 pm

dark wolf

představený uživatel
Jinak téměř celou zlatou zbran by jsi zvládl
nic jsem nedávej,stačí když dáš název maskovacího vzoru nebo najdeš nějakou normálni fotku a né nějakej hnusnej obrázek z her ...kofik

Naposledy upravil Dark WolF dne Thu Aug 13, 2009 9:57 am, celkově upraveno 1 krát

22 Re: nástřik kvéru za Wed Aug 12, 2009 7:26 pm

na kalacha dávat UCP XD je je hnusný a k čemu ti to bude ?? když ti to nebude maskovat XD lol!

Zobrazit informace o autorovi http://www.mountain.wbs.cz

23 Re: nástřik kvéru za Wed Aug 12, 2009 7:31 pm

Lubos

Admin
Admin
problém by to asi nebyl ale ber to že jsem začátečník a majitel by musel být u mě a říkat si jak si to přectavuje. Když si koupíš zlatou barvu tak ti to zlatě nastříkám Very Happy

24 Re: nástřik kvéru za Wed Aug 12, 2009 9:04 pm

Lubos

Admin
Admin
pánové poptej te se ve svém okolí v Barvách lakách scháním barvy akrylové matné v různých barevných odstínech v menších objemových nádobách a za rozumnou cenu jako 150,- za deci je kravina a kupovat 1kg barvy aby mi doma strvrdl taky nechci

25 Re: nástřik kvéru za Thu Aug 13, 2009 9:48 am

ondos

představený uživatel
Našel jsem nějaký barvy ale jsou ve spreji.http:// www.armyshop.cz/zbozi.asp?id=52&subID=0

Sponsored content

Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 6]

Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra: