You are not connected. Please login or register

nástřik kvéru

Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down  Zpráva [Strana 5 z 6]

101 Re: nástřik kvéru za Sun Feb 06, 2011 8:06 am

dark wolf

představený uživatel
Fíla napsal:http://fila101.rajce.idnes.cz/M4/ tak jsem se do toho dneska pustil a výsledek je nad moje očekávání a khaki krylon stříká přesně tak jak se o něm říká pěkně matnej a hrubej.

To vůbec není špatný, dobrá práce !

Zobrazit informace o autorovi

102 Re: nástřik kvéru za Sun Feb 06, 2011 10:26 am

Fíla

představený uživatel
Dík Smile

103 Re: nástřik kvéru za Sun Feb 06, 2011 10:37 am

Mates

představený uživatel
dark wolf napsal:
Fíla napsal:http://fila101.rajce.idnes.cz/M4/ tak jsem se do toho dneska pustil a výsledek je nad moje očekávání a khaki krylon stříká přesně tak jak se o něm říká pěkně matnej a hrubej.

To vůbec není špatný, dobrá práce !
Hele je to krutý ale pořád mě neleze do hlavy proč si nenastříkal i zásobák ať to ladí?

104 Re: nástřik kvéru za Sun Feb 06, 2011 10:48 am

Fíla

představený uživatel
Díky dík, ale co jsem viděl nástřiky na puškách, tak se povětšinou zásobník nestříká a bál jsem se že mi tam nateče barva.

105 Re: nástřik kvéru za Sun Feb 06, 2011 10:59 am

Šáfa

Admin
Admin
Fíla napsal:Díky dík, ale co jsem viděl nástřiky na puškách, tak se povětšinou zásobník nestříká a bál jsem se že mi tam nateče barva.

Tak tak, většinou se nestříkaj kvůli tomu, že pokud by se dostala barva na místo, co je už v šachtě, tak by ta šachta byla časem docela zapatlaná...

106 Re: nástřik kvéru za Sun Feb 06, 2011 3:39 pm

A co zásobník v části kde zapadá do šachty oblepit?

107 Re: nástřik kvéru za Sun Feb 06, 2011 4:14 pm

Šáfa

Admin
Admin
Eis... napsal:A co zásobník v části kde zapadá do šachty oblepit?
¨
Samo sebou by to šlo, záleží na uživateli... Smile Trochu odbočím, zbytečný to je třeba u poloprůhlednejch zásobníků jako jsou třeba do G36 nebo do SIGa pak ta průhlednost ztrácí smysl

108 Re: nástřik kvéru za Sun Feb 06, 2011 5:51 pm

Abak

představený uživatel
No osobně si myslim že zasobaky se nestřikaj protože se s nima po vyprazdněni už nepočita....

Zobrazit informace o autorovi http://www.4-pzpr.wz.cz/

109 Re: nástřik kvéru za Sun Feb 06, 2011 5:59 pm

Fíla

představený uživatel
To je docela chytrý odůvodnění..

110 Re: nástřik kvéru za Sun Feb 06, 2011 6:48 pm

sob

představený uživatel
Nádhera Very Happy takhle nějak si to taky plánuju

111 Re: nástřik kvéru za Mon Feb 07, 2011 4:35 am

Co já vím tak počitá, nepočítám stím že je to tak vždy a za každý situace, ale zasobníky se používají opakovaně. Ale nemyslím si že vždy když to kolem hvízdá ten zásobník eště každej vráti do sumky a vytáhne novej.

112 Re: nástřik kvéru za Mon Feb 07, 2011 11:40 am

Batman

představený uživatel
Eis... napsal:Co já vím tak počitá, nepočítám stím že je to tak vždy a za každý situace, ale zasobníky se používají opakovaně. Ale nemyslím si že vždy když to kolem hvízdá ten zásobník eště každej vráti do sumky a vytáhne novej.

No tak na použitý zásobníky jsou odhazováky...

Každopádně zásobníky stříká málokdo, je to zbytěčný, nejvíc se omlátěj a mezi lidma se točej, pokud se nezahoděj rovnou, takže... Smile

Zobrazit informace o autorovi http://asvitezna.estranky.cz

113 Re: nástřik kvéru za Tue Feb 08, 2011 1:50 pm

sob

představený uživatel
budete někdo v blízký době objednávat krylony Question

114 Re: nástřik kvéru za Tue Feb 08, 2011 2:38 pm

Mates

představený uživatel
sob napsal:budete někdo v blízký době objednávat krylony Question
kdyby někdo objednával tak bych si taky jeden vzal

115 Re: nástřik kvéru za Tue Feb 08, 2011 4:46 pm

Fíla

představený uživatel
Pinˇˇdo nechci ti do toho kecat ale na MP5 vypadá kamufláž strašně. Very Happy

116 Re: nástřik kvéru za Tue Feb 08, 2011 5:25 pm

Šáfa

Admin
Admin
Fíla napsal:Pinˇˇdo nechci ti do toho kecat ale na MP5 vypadá kamufláž strašně. Very Happy
Moje řeč, co jsem koukal na pár fotek, tak to je takový nic moc, ale G36 v pískoví co nosej němci v Ačku je už o něčem jiným... Smile

117 Re: nástřik kvéru za Tue Feb 08, 2011 7:02 pm

Mates

představený uživatel
Fíla napsal:Pinˇˇdo nechci ti do toho kecat ale na MP5 vypadá kamufláž strašně. Very Happy
já to nechvi na MP5 ale na beretu Very Happy ale jinak vim že i na MP5 to někdy opravdu de(když to člověk umí-což já neumim Very Happy

118 Re: nástřik kvéru za Tue Feb 08, 2011 7:28 pm

Šáfa

Admin
Admin
Piňďa napsal:
já to nechvi na MP5 ale na beretu Very Happy ale jinak vim že i na MP5 to někdy opravdu de(když to člověk umí-což já neumim Very Happy
A jsi si jistej, že se ti vyplatí dávat 500 za barvu na zbraň, která sama o sobě není moc vidět a tím pádem je vesměs jedno jakou má barvu... Rolling Eyes

119 Re: nástřik kvéru za Tue Feb 08, 2011 7:51 pm

Fíla

představený uživatel
A především na pstolku vypotřebuješ asi tak desetinu spreje..toho je škoda ne? ..jinak mě Krylon stačil na dvě ? M4 a ještě zbylo. Jinak nějaký decentí cákance na G36 vypadaj stylově..ale stejně to nejvíc sekne emkům a snipám.

120 Re: nástřik kvéru za Tue Feb 08, 2011 8:08 pm

Šáfa

Admin
Admin
No, já bych se asi zpátky vrátil k tématu o samotném nástřiku kvéru a nerozebíral bych tu jaké zbrani to sluší víc jelikož každý bude mít svou "pravdu"...

121 Re: nástřik kvéru za Tue Feb 08, 2011 9:01 pm

Mates

představený uživatel
hele díky za rado já bych to kupoval na nic tak díky za radu

122 Re: nástřik kvéru za Wed Feb 09, 2011 12:11 pm

Abak

představený uživatel
Myslím Šáfo, že tady se všichni shodnem že na Coltech je to hezčí než na nějaky G36ce nebo co to ubec je Very Happy

Zobrazit informace o autorovi http://www.4-pzpr.wz.cz/

123 Re: nástřik kvéru za Wed Feb 09, 2011 1:11 pm

Šáfa

Admin
Admin
Abak napsal:Myslím Šáfo, že tady se všichni shodnem že na Coltech je to hezčí než na nějaky G36ce nebo co to ubec je Very Happy
Hele chlape, se všema nepočítej... Já si o Mkách myslím svoje, jejich spolehlivost je docela diskutabilní Very Happy

124 Re: nástřik kvéru za Wed Feb 09, 2011 1:51 pm

Batman

představený uživatel
AK, jedině AK Very Happy Ale plastový, stříkat dřevo je prasečina

Zobrazit informace o autorovi http://asvitezna.estranky.cz

125 Re: nástřik kvéru za Fri Feb 11, 2011 3:40 pm

Fíla

představený uživatel
Tak jsem dneska cákal další pušku, tak se můžete mrknout http://fila101.rajce.idnes.cz/M4_2/ . Na požádáni pošlu klidně i video jak jsem to stříkal. Není na tom nijaká velká věda jen kontrolovat jestli stříkáte z dostatečný vejšky aby to neteklo, ucpat hlaveň a zásobníkovou šachtu. Občas na to přiložit kus nějaký pytloviny nebo pletiva a nacákat kus přes to. Krylon schne dost rychle a pak je hnedka krásně hrubej a matnej, takže doporučuju si za něj připlatit. Jo a ukradněte si na to na benzínce pár igelitovejch rukavic, protože já sem tostříkal bez ní a mám pěkně khaki ruku Smile A je dobrý spíš vrstvit, než dělat jednu velkou vrstvu, pak může vzniknout kaluž a i je to takový dynamičtější.

Sponsored content

Návrat nahoru  Zpráva [Strana 5 z 6]

Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra: