You are not connected. Please login or register

Prozba o radu

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1 Prozba o radu za Fri Feb 13, 2009 10:34 am

Stislav - HSK

představený uživatel
Zdravim scháním nekoho kdo má skušenost s piro řady 3 myslím dímovnice a menší nalože potřebuju se s tím trochu naučit nebo aspon nejákou radu upozornení na něco s čím by mohl být problém a na co si dát pozor a další věci děkuji předem

Zobrazit informace o autorovi

2 Re: Prozba o radu za Fri Feb 13, 2009 3:28 pm

Zdar Rosťo, jedno ti poradim, velký megy odpaluj přes zápalnou šňůru, vidíš jak knot rychle hoří a víš kdy to máš zahodit, škrtací sou v tomhle nevyzpytatelný, už mi jedna takhle roztrhala dlaň. Proto jak víš sem zvolil por mě nejbezpečnější odpalovat pyro na dálku elektricky. Další co bych ti asi poradil je to, aby si nakupoval tyhle třaskaviny přes licencovaný pyroshopy nejlépe z netu, pouličním prodejcům a vietnamcům bych moc nevěřil. Nikdy nevíš co v tom je za srágoru a jakou to má učinnost. Co se týče dýmovnic, podle mě papírový armádní bohatě stačej i když s protitankovejma je taky sranda ale to už smrdí tim že někdo bude buď volat hasiče nebo policajty Very Happy Very Happy Very Happy

3 ,,,,,, za Fri Feb 13, 2009 4:57 pm

Zíček

představený uživatel
Jestli potřebuješ poradit s pyrem tak napis přesně s jakým rád ti odpovým pyro mám dost rád a mám s tím nějaké zkušenosti ať odpalované na dálku nebo rovnou z ruky!!

4 Re: Prozba o radu za Fri Feb 13, 2009 5:03 pm

Anonymní

Anonymní
no občas se s něčím dostaneme(tým)do kontaktu,ale jsou to převážně armádní věci,ROS atd.,V5-V30 více nebrat a i tak je to velice nebezpečné,dýmovnice jak papírové tak v plechovkách jsou v pohodě,slzné granáty nepoužíváma,ale zato je jednou začas hltáme plnými doušky na akcích,takže osobně radím používej jen oveřené věci nic etra nezkoušej a pro AS bohatě stačí dýmovnice a nějaká ta světlice které používáme v granátometu u kešmáka,a pro bezpečnost lidí na akcích nepoužíváme granáty jakého koli typu a je to od té doby co dastymu jeden takovej amputoval palec(a k tomu se také váže jedno základní pravidlo nebrat do rukou nic co k tobě letí a dopadne nazem)

5 Re: Prozba o radu za Fri Feb 13, 2009 6:19 pm

Lubos

Admin
Admin
též mi můžeš napsat např. na ICQ rád ti poradím téý mám nějaký zkušenosti pánové Kofik a Krugi vědí o čem mluvím jednu mojí hračku již měli zapůjčenou na akci. mám toho dosti odpálenýho téměř všemi způsoby. Základní pravidlo všeho je mít co největší bězpečnost a hlavně čas na odhoz a vše co děláš doma nejlépe upnout do svěráku do pryzmatických čelistí na sladko a brýle když to křápně prsty máš max pořezaný a oči v pořádku. sice to málo kdy dělám ale je to nejlepší bohužel už taky mám zkušenost z akce kde mi to křáplo u pazour naštěstí z toho byl jen šok málem naděláno v kahotech a porejpaný záda.

6 Re: Prozba o radu za Thu Feb 19, 2009 10:57 am

Stislav - HSK

představený uživatel
moc děkuji za rady určitě je viužiji

Sponsored content

Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra: