You are not connected. Please login or register

POZOR!Klíšťata

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1 POZOR!Klíšťata za Mon May 18, 2009 7:09 pm

Orinature

představený uživatel
Takže lidi jak sme ted byli v neděli 17.5. střílet tak sme každej potkali aspon minimálně jedno klíště třeba Tom z bráchů jich na sobě viděl asi 15.Já vim,že to pro každýho taky není nějak horky,ale kdo se tomu chce ubránit tak budto nějakej sprej proti klíšťatům a nebo chodit fakt zahalenej aby to klíště prostě neprolezlo.Taky vim,že někomu se nechcde chodit zahalenýmu když je hic.Třeba takový nakažený klíště vás může poslat na kolečkový křeslo do konce života.Tak na to dávejte bacha.Hooah!

Zobrazit informace o autorovi

2 Re: POZOR!Klíšťata za Mon May 18, 2009 7:13 pm

Olda

představený uživatel
Jojo přesně tak , určitě tohle nepodceňovaT! Na kaci sem zatim klíště nechyt ale jinak už sem měl taky 4 a to i tam, kde není nikterak vysoká tráva!! Takže voni ty sv.ně vlezou VŠUDE!! Very Happy

Zobrazit informace o autorovi http://www.sgi.wbs.cz

3 Re: POZOR!Klíšťata za Mon May 18, 2009 8:16 pm

Já v životě neměl ještě ani jedno a teď po očkování proti klíštˇatům asi čtyři ty malý svině. Bacha na ně!!!

4 Re: POZOR!Klíšťata za Tue May 19, 2009 4:05 am

Hrobař

představený uživatel
bacha taky na vaše nářadí v kalhotech jelikož klíště si vyhledává nejtenčí kůži (proto třeba podpaží) a už jsem viděl zakousnuté třeba na koulích a není to žádná prdel..... Repelent na koule je jak napalm ! alien

5 Re: POZOR!Klíšťata za Tue May 19, 2009 5:17 am

jirpa

představený uživatel
Ano, spolužák tam taky dostal klíště a neni to nic příjemného. Já do lesa používám repelent a zatim jsem žádné nechytil.

Sponsored content

Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra: